O firmie
AZ Foto Energy

Poznaj naszą firmę

AZ FOTO ENERGY to międzynarodowa firma, która z impetem weszła na rynek energii odnawialnych, oświetlenia LED oraz profesjonalnego osuszania budynków. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i wszelkiej maści przedsiębiorstw, związków, spółdzielni i innych organizacji. Wieloletnie doświadczenie zbierane przez nas zaowocowało uruchomieniem oferty najwyższej jakości usług, które wykonujemy przy użyciu najlepszych, dostępnych na rynku materiałów.

W naszej ofercie znajdą państwo:
  • panele fotowoltaiczne, kolektory, okablowanie itp.
  • pełne instalacje PV
  • szeroki wybór lamp LED, które można zintegrować z systemem ładowania solarnego
  • urządzenia do osuszania budynków z wilgoci oraz szkodliwych dla zdrowia i kondycji budynku substancji

Działanie

Działamy głównie na obszarze Czech oraz Polski. Dla klientów z czeskich Moraw oraz Dolnego Śląska i Opolszczyzny dojazd do klienta gratis.

Współpracujemy z uznanymi na rynku międzynarodowym firmami handlowymi oraz hurtowniami, dzięki czemu mamy dostęp do zróżnicowanej i bogatej oferty produktów.

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, którzy pomogą Państwu w stworzeniu odpowiedniego projektu instalacji.
Nasze ekipy montażowe sprawnie i precyzyjnie kompletują instalację w wyznaczonym miejscu, nie narażając Państwa na dodatkowe koszty.

AZ Foto Energy - inwestuj w przyszłość

Inwestuj w przyszłość

Sposoby finansowania

Cechuje nas kompleksowe działanie, od A do Z. Państwa inwestycja będzie uwzględniała przeznaczony budżet i wykorzystanie najlepszych materiałów od najlepszych producentów. Przy uzgadnianiu projektu pomożemy Państwu wybrać odpowiednią formę dofinansowania oraz skompletować niezbędne dokumenty, a w przypadku pożyczek skierujemy do zaprzyjaźnionych placówek. Postaramy się aby cena była jak najniższa, a jakość najwyższa.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.